צוות המרפאה

ד"ר עופר שביט

מייסד "אהבת החי" מרכז וטרינרי רפואי
 

בוגר האוניברסיטה של פרטוריה, דרום אפריקה, לאחר השתלמות כירורגית אורטופדית בת שנה ב SPCA ביוהנסבורג חזר ארצה והקים את המרכז הוטרינרי ב1989 בשיכון דן שבתל אביב. מקפיד על השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל  ועל רמת המצוינות והמקצועיות של המרפאה.

הוא חבר בקולג' המלכותי הבריטי למנתחים וטרינריים MRCVS.

ייסד וערך את "קליניקה" בטאון עמותת הוטרינרים בישראל והיה חבר הועד המרכזי של העמותה הישראלית לרפואת חיות מחמד, הוא נאמן בעלי חיים מטעם המשרד לאיכות הסביבה  וכ 15 שנים היה הוטרינר הראשי (מיל) של יחידת הכלבים הצה"לית "עוקץ".

ביחד עם ליאורה זוגתו הם מגדלים את משי, איה, עילי, חגי, וגור כמו גם את "רוזי"(בוקסרית אנרגטית )" פפר" (אסופית הרסנית) "ג'ינג'ית" חתולת הבית האנטיפאטית ו "תולי"  הפיסח השחור לבן עם פרוות המשי המפנקת. שני אוגרים סיביריים שמונה אוגרים סוריים ו 6 ארנבות בפינת החי שבחצר. 

נתי דיאמנט

מנהלת מרפאה

 

או כמו שאנחנו קוראים לה "נטשה" שנמצאת אתנו מיוני 2005 היא הכוח העולה במרפאה , אחרי כעשר שנות ספרות מדהימה נתי עברה לנהל את המרפאה , ולתת לכם את השירות הכי מסור שיש..

נתי דואגת להזמין תרופות , לנהל תחשבונות , לקבוע תורים , לסייע בניתוחים , בבדיקות , במעבדה , בקיצור היא עושה...ה כ ל.
נתי מגדלת את אינגריד (אתלטית בחסד), יאנוש (חתול עיוור ושמח), מרסל (התינוק המפונק) ופיליפה (התוכי המהמם).

ד"ר אדוה סלעי

וטרינרית

 

אדוה, בוגרת אוניברסיטת סנט אישטבן שבהונגריה (2005). בסיום לימודיה, המשיכה השתלמויות בבית החולים הוטרינרי בית דגן שלאחריהן החלה לעבוד כוטרינרית. אדוה חברה באירגון הרופאים הוטרינרים ומקפידה על השתלמויות מקצועיות. אדוה הצטרפה אלינו באוגוסט 2015 ומיד התחילה להכנס ללב הלקוחות עם האכפתיות והרגישות שכה מאפיינים אותה. אדוה ביחד עם בעלה אוהד ואלה, התינוקת המהממת, מגדלים את מו (הכלבה המושלמת), , שולי ופאני (החתולות ההורסות) וצביקה (צב המים בן ה 16).

אדוה סלעי וטרינרית
אילאיל מטיאש

ספרית כלבים וחתולים מדופלמת

 

בוגרת בית ספר לספרות כלבים וחתולים 4*4, וכן סמינר הקיבוצים בימוי ותיאטרון. בובנאית.

ביחד עם עידו, מגדלת את ליה ומאיה , לונה - פודלית משוגעת ופטל שהיא תערובת של שמחה!

בסבלנות אין קץ, ברוך ובאהבה תהפוך את כלבכם ליצור יפה תואר.

אבנר רז הלוחש בכלבים

מאלף ויועץ מיוחד לבעיות התנהגות בכלבים

 

האיש המדהים הזה הוא בוגר הK9 בארה"ב, בכיר מאלפי הכלבים בישראל, ממקימי יחידת הכלבים הצהלית "עוקץ" וממפתחי היכולות הקרביות של כלביה וחייליה. לזכותו מבצעים צבאיים רבים, על חלקם עדיין לא הותר הפירסום.  הוא מורה מרכז ומלמד מגמת בגרות בבעלי חיים  בביה"ס תיכון פנימיית 'מנוף'. במשרד החינוך, משרד העבודה והרווחה. 

המייסד של בית הספר ללימוד והכשרת מאלפי כלבים בישראל.

אבנר הוא מומחה באילוף כלבים בכל הרמות : גורים, בסיסי, מתקדם, הגנה, תקיפה, עבודה, הרחה וחילוץ. ובעיקר הוא מומחה בפתרון בעיות התנהגות קשות בחיות מחמד.

רבים מלקוחות המרפאה אולפו אצל אבנר והתוצאות מדברות בעד עצמן.

אורלי זכאי

מטפלת מוסמכת ברפואה סינית לבעלי חיים ומומחית להתנהגות חתולים , 

 

ב1997 הוסמכה אחרי 4 שנות לימוד כמטפלת ברפואה סינית בבני אדם, אחרי מספר שנים של עבודה מעשית חזרה לספסל הלימודים לשנתיים נוספות של התמחות ברפואה סינית בבעלי חיים, במקביל ללימודי התנהגות בבעלי חיים. אורלי היא בעלת הקליניקה לרפואה סינית ושיקום בעלי חיים, היא מרצה מבוקשת ברפואה סינית בבעלי חיים (דיקור, צמחי מרפא) מטפלת ומשקמת בהתנדבות של כלבים וחתולים בצער בעלי חיים רמת גן, ומטפלת אצלנו במרפאה.

 

אורלי זכאי מטפלתבבעלי חיים

שעות קבלה:

 

ימי א , ב , ג ,  ד , ה
19:00 - 08:30

 

יום ו / ערבי חג

13:30 - 08:30

כתובתנו:

רח' יד המעביר 9 הדר יוסף תל אביב


אמייל: vet@ofervet.co.il
 

טלפון: 03-6472933

 

פקס: 03-6496131

חירום החל מ 19.00

וט אדום

1-700-553-003

  • w-facebook

© 2017 כל הזכויות שמורות לעופר שביט - מרכז וטרינרי אהבת החי בע"מ | בניית אתר: אנימה